#e-biznes festiwal 2012

#e-biznes festiwal to unikalny cykl spotkań edukacyjno-informacyjnych, prezentujących zagadnienia związane z nowymi technologiami i rozwiązaniami w Internecie, obszarami life-science oraz przemysłem high-tech.

Dynamika medium jakim jest Internet spowodowała pojawienie się wielu nowych trendów i rozwiązań technologicznych, którymi chcielibyśmy się podzielić zarówno ze specjalistami z branży, jak również z pasjonatami pragnącymi poszerzyć swoją wiedzę. Doświadczenie zdobyte w trakcie pierwszej edycji festiwalu oraz zebrana informacja zwrotna pozwoliły przygotować koncept drugiej edycji projektu. Zachowując formę festiwalu oraz rozszerzając go o nowe bloki tematyczne, konkurs startupów oraz imprezy towarzyszące pozwalające na integrację i networking, wychodzimy naprzeciw potrzebom uczestników.

Tegoroczna edycja #e-biznes festiwal będzie składa się 3 głównych bloków tematycznych. Nowe rozwiązania mobilne i ciekawe aplikacje to w skrócie tematyka Mobile Day. Przyszli i obecni przedsiębiorcy internetowi, a w szczególności osoby zajmujące się sklepami internetowymi z pewnością odnajdą się w drugim bloku tematycznym Business/Commerce Day. Pasjonaci marketingu, PR-owcy oraz osoby zainteresowane tematyką SEO i SEM mogą liczyć na pokaźną dawkę wiedzy podczas spotkań w ramach bloku Marketing Day. Nie zapominamy również o osobach planujących czy też pracujących nad własnym pomysłem na biznes. Im proponujemy udział w konkursie startupów, w ramach którego oprócz wyboru najlepszego projektu, oferujemy również przeszkolenie i współpracę z profesjonalistami przy udoskonalaniu pomysłów.

Wymiana doświadczeń z praktykami, networking, pomoc osobom z pomysłem oraz młodym startupowcom, ale również duża dawka wiedzy związana z najważniejszymi zagadnieniami branżowymi jak technologie mobilne, business/commerce oraz obecne trendy w marketingu – tak w skrócie można przedstawid drugą edycję projektu #e-biznes festiwal, która odbędzie się w dniach 13 - 15 listopada 2012 w Krakowie.